Смотрите

Супер Новинка - Краплі від бліх, кліщів і гельмінтів Palladium™ PET LINE the ONE!!!

20.10.2020

Всі ветлікарі, фахівці кінології і фелінології і дуже багато любителів тварин давно знайомі з нашим препаратом Palladium™ Golden Defence, і належним чином оцінили його швидку і, практично, безвідмовну дію проти таких неприємних проблем, як підшкірний і вушний кліщі, цілий ряд нематод - круглих гельмінтів, мікрофілярій - личинкових стадій дирофілярій, не кажучи вже про бліх, вошей і волосоїдів. Дійсно, цей препарат чудово себе зарекомендував! Але скільки разів при цьому ми чули - «А як же іксодовий кліщ? Ну чому потрібен ще й інший препарат? Чому не можна об'єднати всі функції в одних краплях?».

І ось зустрічайте! Пропонуємо абсолютно новий на ринку України препарат Palladium™ PET LINE the ONE для собак і котів з надзвичайно широким спектром дії. Це саме ті краплі, які ви всі чекали. Це той самий препарат, який одночасно бореться з блохами, вошами, волосоїдами, нематодами, отодектозу, демодекозу, саркоптозу, дирофіляріозу, нотоедрозу і, увага, з іксодовим кліщем!

Це незвичайно м'яко діючий препарат, який практично не має протипоказань, в тому числі породних. Але і це ще не все! Завдяки тому, що діючі речовини накопичуються не тільки в підшкірному ліпідному шарі, але і в волосяних фолікулах, захисна дія Palladium™ PET LINE the ONE більш тривала - до 60 днів від бліх і до 30-45 днів від іксодових кліщів.Читать другие новости...

В вашей корзине
Корзина пустая
Информация
Идет загрузка...