Смотрите

НОВИНКА - препарат від бліх для котів та собак SUPERIUM SPINOSAD

23.08.2021

Пропонуємо Вашій увазі новий на українському ринку препарат від бліх для котів та собак SUPERIUM SPINOSAD.

Основною діючою речовиною препарату є спіносад - потужний інсектицид дуже швидкої дії, який є природним компонентом, виробленим певними мікроорганізмами. При цьому в рекомендованих дозах спіносад практично нешкідливий для ссавців. Препарат ефективний проти всіх кровосисних комах, працюючи через ацетилхолінові рецептори, перериваючи передачу нервових імпульсів і викликаючи у паразитів судоми, тремор, параліч та смерть.

Потрапляючи в травний тракт, спіносад дуже швидко з потоком крові переноситься до верхніх шарів епідермісу. Час всмоктування 30 хвилин. Блохи, що паразитують на тварині, починають гинути через 4 години. Максимальна концентрація в крові настає через 48 годин. Практично повністю виводиться з організму, залишаючись лише у верхніх шарах епідермісу через 168 годин.

Захист ефективний протягом місяця. SUPERIUM SPINOSAD не викликає звикання у бліх і зможе тривалий час захищати Вашого вихованця, а відповідно і Ваше житло і Вас від бліх і пов'язаних з ними проблем.

Препарати на основі спіносаду більше 20 років успішно застосовуються в зарубіжній ветеринарній медицині. Кілька років тому почали використовуватися в країнах СНД, і ось тепер стали доступними в Україні.

Таблетки мають смак яловичини, що робить їх привабливими для котів та собак.

Для покупки переходьте за посиланнями:

Здоров'я Вам і вашим вихованцям!Читать другие новости...

В вашей корзине
Корзина пустая
Информация
Идет загрузка...