Смотрите

Зустрічайте НОВИНКУ - інноваційний корм для собак ГРАНОЛА!

14.06.2021

Зустрічайте новий варіант годування тварин - My Family™ Гранола - це поєднання переваг двох типів годування в третьому - інноваційному. Зручність використання і баланс промислових раціонів, природність і користь натурального годування.

Отже, що ж таке Granola? В першу чергу - це живий, крафтовий корм, в якому використовуються тільки натуральні інгредієнти у вигляді м'яса, риби, овочів, пшениці твердих сортів і вівса. При цьому продукти тваринного походження не піддаються процесу екструзії, що дозволяє зберегти природну структуру натурального білка і, відповідно, природну ж якість готового продукту.

Дуже цікавий і процес використання корму Гранола. Потрібно просто залити порцію Граноли водою кімнатної температури в кількості в 1,5-2 рази більше, ніж обсяг сухого продукту. Почекати 2-3 хвилини, і можна годувати собаку отриманою «кашею» з м'ясом. Смакові якості Гранола позитивно оцінить переважна більшість собак.

Використання Гранола дуже спростить годування тварин тим, хто вважає за краще готувати каші. Тепер ніяких тривалих процесів варіння з використанням газу або електрики. Тепер ніякої мороки зі спробами вберегти готовий продукт від скисання або від замерзання. Тепер ніякого головного болю в пошуках недорогих м'ясних інгредієнтів і, знову-таки, зберігання цих інгредієнтів.

Для тих, хто використовує промислові корми теж є плюси - Гранола дуже цікава за ціною годування. І не так гостро взимку стоїть питання, як напоїти собаку замерзаючою водою - з Гранола потреба у свіжій воді не така висока. Адже ми всі пам'ятаємо, що недоотримання води собакою призводить до дуже серйозних наслідків для здоров'я і навіть становить загрозу для життя.

Крім зручності використання і хороших смакових якостей, Гранола відрізняється дійсно цікавим складом. Хімічний склад досить традиційний і містить 25% білка, 9% жиру. А крім цього ще й багатий амінокислотний склад, необхідна кількість вітамінів і мінералів, Омега 3 і Омега 6 жирні кислоти, антиоксиданти і, УВАГА! до 60% м'яса в готовому продукті. Але ж далеко не кожен навіть суперпреміальний корм містить більше 20% м'ясних інгредієнтів. І при цьому Гранола позиціонується нами не як преміум, а як стандартний раціон з відповідною ціною годування, яка Вас дійсно дуже здивує і зацікавить.

Для виготовлення Гранола не використовується кукурудза, соя, ГМО, штучні консерванти, барвники та ароматизатори, синтетичні вітаміни. Завдяки низькотемпературному процесу виготовлення ми зберегли в незмінному вигляді структуру натурального білка, природні вітамінні та антиоксидантні комплекси. Отриманий при змішуванні з водою напіврідкий продукт з м'ясом матиме абсолютно натуральний колір і запах, не зіпсований синтетичними «покращувачами».

Для збереження властивостей природного живого продукту не заливайте Гранола гарячою водою.

Вашому улюбленцю сподобається Гранола. Ви оціните якість, простоту використання і вартість Гранола.

Здоров'я Вам і вашим вихованцям!Читать другие новости...

В вашей корзине
Корзина пустая
Информация
Идет загрузка...