Смотрите

НОВИНКА - Palladium Massive Action

29.03.2021

Компанія Palladium продовжує рух вперед до нових вершин з новими антипаразитарними препаратами.
 
Найближчим часом очікуйте в зоомагазинах, ветеринарних аптеках і клініках, а також в інтернет-магазинах нову лінійку ветеринарних препаратів Palladium MASSIVE ACTION для собак та котів.

Це оновлена версія вже добре відомої лінійки Palladium Ultra Protect, але тепер з пролонгованою дією до 60 днів. Ця лінійка являє собою краплі на холку для котів і собак з добре перевіреним в дії складом - фіпроніл, динотефуран і пірипроксифен. Краплі ефективно діють проти бліх, іксодових кліщів і волосоїдів, допомагають в боротьбі з блошиним дерматитом і захищають від інфекцій, що переносяться перерахованими паразитами.

Також у серії представлені нашийники з пропоксуром і флуметрином, що забезпечують захист до 7 місяців від бліх і особливо від іксодових кліщів.

Усім споживачам, які віддають перевагу перевіреним краплям і нашийникам Ultra Protect, а так само тим, хто шукає ефективний захист від зовнішніх паразитів, але поки не визначився з виробником, пропонуємо звернути увагу на нову лінійку модернізованих препаратів Palladium Massive Aсtion.

Palladium ™ - гарантія високої якості!Читать другие новости...

В вашей корзине
Корзина пустая
Информация
Идет загрузка...